Säännöt:
|
Osallistuminen:
|
Osallistujat / tulokset:
Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m, lämminveriset, avoin
Ryhmä 1. v: 600 v€ - 500 v€ - 400 v€ - 250 v€ - (150v€)
1. 2v o Fairytale's Northman / Ove (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.22,4ake x
2. 2v o Mysterious Smoke / Juuso (Rei) 24,3ke (kl) -- 01.23,4ake
3. 2v t Ami Mi / Kari (Duo) 21,1 -- 01.23,5ake xx
4. 2v t Housemaid Smoke / Jassu (Rei) 21,0aly -- 01.23,5ake x
5. 2v t Antique / Kiira (Rei) 20,2aly -- 01.24,6ake
Hylätty
2v t Nellie Nalan / Emilia (Duo) 21,4 -- - k
Ryhmä 2. v: 850 v€ - 700 v€ - 600 v€ - 450 v€ - (300v€)
1. 9v t April France / Alpo (Duo) 19,9 -- 01.19,3ake
2. 3v t Fool's Eleison / Elli (NaSe) 18,1 -- 01.19,3ake
3. 4v t Pink Blend / Wilma (Duo) 18,4 -- 01.19,4ake
4. 3v t Crimson Words / Milja (Rei) 20,4ake -- 01.19,5ake
5. 3v o Totally Bonkers / Tanja (NaSe) 20,1 -- 01.20,3ake
6. 3v t Fool's Abscond / Anni (NaSe) 21,4a -- 01.20,4ake
7. 4v t Winston Diva / Nina (Duo) 18,5 -- 01.20,4ake
8. 3v t Et Spiritus Sancti / Sanni (NaSe) 18,2 -- 01.21,3ake
9. 3v o Chatain / Ressu (Rei) 18,3ake -- 01.22,1ake
10. 3v t Dese's Novacaine / Leena (Rei) 20,4ake -- 01.22,2ake
11. 4v t Titja Duán / Nomi (KLP) 18,4aly -- 01.22,2ake x
12. 3v t Fool's Cheerleader / Leena (NaSe) 19,9 -- 01.22,4ak
Ryhmä 3. v: 1500 v€ - 1250 v€ - 900 v€ - 700 v€ - (500v€)
1. 5v o Edgestone Foxy / Mikaela (Team Ninitra) 17,2 -- 01.17,1ake x
2. 5v o Zulu Foxy / Ragnar (Team Ninitra) 16,2 -- 01.17,4ake
3. 3v o Jazzie Kiin / Kasimir (Rei) 17,5aly -- 01.17,5ake
4. 6v t Coralie d'Amour / Tiia (Rei) 16,1ake -- 01.17,6ake x
5. 5v t Floralise / Evald (Team Ninitra) 16,3a -- 01.18,2ake
6. 4v t Friia La Fleur / Strife (KLP) 16,3ake -- 01.18,3ake
7. 8v t Ligrette Tigris / Kalle (Duo) 17,4 -- 01.19,2ake x
8. 6v t Sugarcane / Hilding (Team Ninitra) 16,1a -- 01.19,4ake
Hylätty
3v t Tierra's Fabienne / Matt (Rei) 17,0ke -- - hml
Ryhmä 5. v: 1800 v€ - 1450 v€ - 1000 v€ - 800 v€ - (600v€)
1. 8v t IR Sea Twisted / Hedda (Team Ninitra) 14,9a -- 01.15,1ake
2. 7v o Creepy Tattoo / Tatu (NaSe) 15,1a -- 01.15,2ake
3. 5v o Saint Global / Olli (NaSe) 15,1a -- 01.15,4ake x
4. 10v o Vermette Vito / Ivar (Uttevalla) 15,2a -- 01.15,4ake
5. 7v t Titania Burn / Leena (Team Ninitra) 14,9a -- 01.16,2ake
6. 9v t Escape Loisto / Elina (NaSe) 14,9a -- 01.16,3ake xx
7. 7v t Juno Burn / Ella (NaSe) 15,0a -- 01.16,3ake
8. 8v o Bruckner Gentleman / Frank (Uttevalla) 15,1 -- 01.17,4ake
9. 7v t Soft Toffee Gone / Sponge (Rei) 15,1ake -- 01.17,5ake
10. 7v o Spacewar Speed / Mikko (Rei) 15,1ke -- 01.17,6ake
Hylätty
6v o Fool's Pain in the Backside / Ukko (Rei) 15,2ake -- - hll
8v o Aggie's Amaretto / David (Uttevalla) 15,2a -- - hll
Ryhmä 6. v: 2200 v€ - 1800 v€ - 1400 v€ - 1000 v€ - (700v€)
1. 11v o Tierra's Arkhedikos / Artturi (NaSe) 14,1a -- 01.14,3ake
2. 6v t Shadowcat Ach / Olivia (Rei) 14,5ake -- 01.14,6ake
3. 9v t Aureole Louise / Aaron (Uttevalla) 14,6a -- 01.14,6ake
4. 10v t Guillaume Benedicte / Erik (Uttevalla) 14,1a -- 01.15,1ake
5. 8v o Altruistic Love TUM / Terho (Rei) 14,1ake -- 01.15,1ake
6. 10v t Fool's Amanda / Manta (NaSe) 14,4a -- 01.15,4ake
7. 8v t Fool's Charlotte / Lotta (NaSe) 14,4a -- 01.15,6ake
8. 9v t Aggie's Alexa / Calle (Uttevalla) 14,1a -- 01.16,1ake
9. 9v t Kamila Jazz / Aasi (Rei) 14,2aly -- 01.16,3ake
10. 6v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 14,8a -- 01.16,5ake x
11. 7v o Cairo Smoke / Elina (Rei) 14,2ake -- 01.16,6ake
Ryhmä 7. v: 3400 v€ - 2400 v€ -1800 v€ - 1200 v€ - (900v€)
1. 9v o Leo Minor / Lilli (Rei) 13,3ake -- 01.13,2ake x
2. 7v t Divine Melody / Vaavi (Rei) 13,4ake -- 01.13,2ake
3. 9v r Toxic Talent / Tia T. (Rei) 13,5ake -- 01.13,5ake
4. 6v t Katjuscha / Strife (KLP) 13,3ake -- 01.13,6ake
5. 6v t Synesthesie / Miika (Rei) 13,9ake -- 01.14,1ake xx
6. 9v o Versailles Violet / Maksim (Team Ninitra) 13,3a -- 01.14,2ake
7. 8v t Cleveland Sally / Hans (Uttevalla) 13,5a -- 01.14,2ake
8. 9v o Alban Antoine / Bert (Uttevalla) 13,2a -- 01.14,6ake
Hylätty
11v t Guillaume Lunatic / Gary (Uttevalla) 12,4a -- - hml
Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m, kylmäveriset, avoin
Ryhmä 1. v: 600 v€ - 500 v€ - 400 v€ - 250 v€ - (150v€)
1. 3v t Nipsu / Jani (Duo) 35,2 -- 01.36,4ake
2. 3v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP)51,5ke (kl) -- 01.37,1ake
3. 3v o Aati Vili / Kari (Duo) 36,3 -- 01.37,2ake
4. 3v o Kuolon Seili / Strife (KLP) 50,4ke (kl) -- 01.37,5ake
5. 3v t Kekan Sulotar / Pauli H. (Rei) ilm.kl -- 01.38,5ake
Hylätty
4v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 33,2a -- - hll
Hylätty
9v t Hetken Hurma / Tuutikki (Rei) 28,3ake -- - hpl
11v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 27,5a -- - hyl
Hylätty
8v o Narrilaivan Qaa / Jukka (NaSe) 26,9a -- - hyl
Ryhmä 6. v: 2100 v€ - 1900 v€ - 1500 v€ - 1150 v€ - (800v€)
1. 8v o AH Rommi / Ria (Rei) 25,5ake -- 01.26,1ake
2. 9v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 26,2a -- 01.26,3ake x
3. 10v t Välähdyksen Jasmiini / Mii (KLP) 26,5ke -- 01.27,3ake
4. 9v o Narrilaivan Nokipoika / Ismo (Rei) 26,2ake -- 01.27,3ake x
5. 5v t Valtarian Aikamatka / Mino (KLP) 26,5ke -- 01.27,5ake
6. 7v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 26,2ke -- 01.27,6ake
7. 8v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 25,6a -- 01.28,2ake x
8. 7v t AH Chili / Einari (Rei) 26,6ake -- 01.28,5ake
9. 8v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 26,2aly -- 01.28,6ake
Hylätty
7v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 25,5a -- - hyl
Ryhmä 7. v: 2800 v€ - 2300 v€ -1700 v€ - 1300 v€ - (900v€)
1. 10v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,2ake
2. 12v o Völund NRL / Vallu (NaSe) 25,1a -- 01.25,4ake
3. 13v o Vidar NRL / Ville (NaSe) 25,0 -- 01.25,5ake
4. 9v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 25,3a -- 01.25,6ake
5. 11v o Narrilaivan Veikari / Venla (NaSe) 25,0a -- 01.26,4ake xx
6. 11v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 25,2a -- 01.27,2ake x
7. 8v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 25,2a -- 01.27,2ake
Hylätty
10v o Ohi-Meni / David (Uttevalla) 25,2a -- - hml
Ryhmä 8. v: 3400 v€ - 2900 v€ -2400 v€ - 2000 v€ - (1200v€)
1. 12v t O.R. Aavistus / Aada (NaSe) 24,3 -- 01.24,1ake
2. 12v t Narrilaivan Näpäytys / Nita (NaSe) 24,2 -- 01.24,4ake
3. 10v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 24,2a -- 01.24,5ake
4. 9v t Hillastiina / Ivar (Uttevalla) 24,3a -- 01.25,1ake
5. 10v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 24,4a -- 01.25,2ake x
6. 11v t Hild NRL / Hulda (NaSe) 24,1a -- 01.25,4ake
7. 13v t Freyja / Reija (NaSe) 23,9a -- 01.26,2ake
8. 11v t Narrilaivan Lellikki / Elina (NaSe) 24,4 -- 01.26,4ake
9. 11v t Svanhildr / Hilla (NaSe) 24,5a -- 01.26,4ake
Hylätty
10v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 24,3a -- - hml
12v o Fafnir NRL / Niilo (NaSe) 24,2a -- - k
Ryhmä 9. v: 4000 v€ - 3200 v€ -2700 v€ - 2000 v€ - (1400v€)
1. 13v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 22,2a -- 01.23,1ake
2. 12v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 23,5a -- 01.23,5ake
3. 9v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,1aly -- 01.23,6ake
4. 11v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 22,2ake -- 01.23,6ake
5. 10v o Egovei / Kaj (Team Ninitra) 22,9a -- 01.24,3ake
6. 7v o Tronarvinge NRL / Åsa (Rei) 23,6ake -- 01.24,3ake xx
7. 11v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 22,4ake -- 01.24,4ake
8. 9v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 22,1a -- 01.24,4ake
9. 10v o N.I.N. Puuhiili / Tipu (Rei) 23,2ake -- 01.24,6ake x
10. 13v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 22,2a -- 01.25,1ake
11. 11v t EP Vilperiina / Lilja (Rei) 22,1aly -- 01.25,2ake
Kuolemanpaikka on virtuaalinen talli ja kaikki sen tapahtumat, henkilöt, tms. ovat mielikuvituksen tuotetta.
Kuolemanpaikan © kuuluvat Strifelle (2015-2016), ellei toisin mainita.
Sivutilan tarjoaa altervista.org
Kopiominen kielletty! Halutessasi voit ottaa yhteyttä Strifeen (striferafi(at)gmail.com